Prozkoumejte nové horizonty

Kariéra

Přispějteknašemuvýkonu

Máte vášeň pro techniku? Dokážete se nadchnout pro inovativní produkty? Hledáte zaměstnavatele, který má dlouholeté zkušenosti s inovativním myšlením, razí nové cesty a pěstuje smysl pro kvalitu? Pak jste u nás správně: v dynamickém konkurenčním prostředí stále znovu objevujeme sami sebe - přitom zůstáváme věrni sami sobě a svým hodnotám. Nabízíme vám pracovní místo, na kterém můžete rozvinout své schopnosti a uplatnit své zkušenosti, převzít odpovědnost a jít novými cestami. Máte zájem? Máme také vždy radost z inovativní propagace.

Nabízíme osobní rozvoj a uplatnění Vaší kreativity

U nás můžete plně rozvinout své schopnosti a zkušenosti, prokázat svoji kreativitu a vydat se novými cestami.NašeSpolečnostn​​větovýVýRobcePrůmyslovýchJEřábůAJEřábovýchKomponent,PřístavníchJEřábůAtoginogiíProPřístavníAutomatizaci。v Mnoha OblastechnavásČekajízajímavéArozmanitéúkoly。UplatněníMůžeteNaléztJako专长obchodníhoneboTechnickéhosměru,iněenýrsnovýminápadyatechnickým知道nebo jako manaweer sakademickýmvzděláním。

otevřenéPozice.

úsekvýrobymostovýchjeřábů

  • Elektromechanik vevýroběomentovýchjeřábů
    • ElektromontážzdvihacíhozařízenídleVýkresovéATechnickéTokumentace。
  • Mechanikvevěroběolosovýchjeřábů
    • MechanickáMontážPrůmyslových·斯多洛夫·捷克·佩斯·佩斯·佩斯维尤
    • NabízímePerspektivníabilníPráciumemzinárodníspolečnosti。

úsek工业服务

  • 协议销售
    Do našeho teamu Industrial Service hledáme kolegu/kolegyni na plný úvazek se zkušenostmi s řízením a rozšiřováním prodejní sítě.
Náplň普拉斯:
  • uzavíráníservisníchsmluv sestávajícímizákazníkspolečnosti
  • Akvizice novych zakazniků——servisni smlouvy na公关avidelné činnosti
  • Aktualizarestaršíchservisníchsmluv acenovýchnabídek
  • ZpracováníPrezentaceNabídekservisníchČinností
  • Osobnívyhodnoceníobchodníspoluprácesesmluvnímizákazníky
  • SamostatnéVedeníBřípadů
  • AktivníPodporaRozvojeServisníchČinností
  • PravidelnéSledováníVyhodnoceníSmluvníchzakázek
  • Práce v CRM a pravidelné reportování vedení servisní organizace
  • aktivnízapojenívrámcimarketingovýchkampaní
  • Spolupráce na cenotvorbě
  • Školení.na práci se zákaznickým portálem a aktivace uživatelských účtů
  • DenníPodporaPlánovačů,Fakturantek AObchodníhoTýmu
jakéznalostia dovednosti bystemělimít:
  • všvzdělání(闵公平央行。),NeboSšPodloğenéOdpovídajícíPraxíVOboru
  • Zkušenosti s B2B prodejem alespoň 3 roky
  • Komunikativní osobnost, obchodní myšlení
  • Ochotaučitse,Samostatnost,OperentačníChopnosti
  • angličtinab1 / b2
  • řIDIčskýprůkazskupiny b
益处:

5TýDNůVEOVOLENÉSTRAVOVÁNALASELVOOVÁNESCALVOVÁNY,odměnyzapracovní,odmělyzaipočí,penzijnípřipojištění,ročnísodměnaavánočnínavus,jazykovékurzy,odměnazavyhledánítovéhozaměstnance

vpřípaděvašehozájmukontaktujtepersonálníydingělení:

Jitka Kotelenská, tel. 312 514 121, e-mail:jitka.kotelenska